Electronic Security Systems

Building Security Systems / CCTV Systems

CCTV Systems

CCTV Sistemleri; ev ve işyeri kamera güvenlik sistemlerinden, binlerce kameranın izlendiği ve kayıt yönetiminin yapıldığı metrolar, hastaneler, eğitim kurumları, oteller, fabrikalar, konutlar, siteler, alışveriş merkezleri, havalimanları, karayolları ve şehir merkezi izleme (Mobese) sistemleri gibi büyük projelere kadar izlenmek istenen tüm alanlarda çözümler sağlamaktadır.

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte network tabanlı sistemler ön plana çıkmaya başlamış ve bununla birlikte kullanılan yazılımlar sayesinde akıllı video analizler üzerinden daha detaylı ve ihtiyaca yönelik bilgiler alınmaya başlanmıştır.

Sistemler; bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlar üzerinden izlenebilmekte ve yönetilebilmektedir. Projelerimizde gerek AHD kamera ve kayıt cihazları, gerekse IP network video teknolojileri kullanılarak entegre sistemler ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamız tarafından sağlanan uzaktan servis desteğiyle sektör ortalamasının çok üzerinde hızlı teknik destek hizmeti verilmekte olup iş akışı aksatılmadan sistemin çalışır durumda tutulması sağlanmaktadır.

Contact Form

Proplay  Güvenlik Kodu

Ova Teknoloji ve Mühendislik Çözümleri A.Ş

Merkez Mah. Seçkin Sk. Dap Ofis Vadisi İ-Ofis  
K:4 No:62-63-64-65, 34348 Kağıthane/İstanbul

0212 222 95 25  

info@ovamuhendislik.com  

SOCIAL MEDIA


   

 We always aim for the best with high
    technology
 
© 2024 OVA Technology and Engineering Solutions Inc.