Yapısal Kablolama; veri merkezleri, binalar veya kampüslerde ihtiyaç duyulan büyük veri iletişimini karşılayabilmek adına kablolama altyapısının uluslararası standartlara göre kurulmasıdır.

 

Sistemlerin hızlı ve verimli çalışabilmesi için network kablolama yapısı büyük önem taşımaktadır. Data ve Network altyapıları yeterli test ve plan yapılmadan oluşturulan kurulumlarda, daha sonradan büyük problemler yaşanabilmektedir. Network Sistemleri’nde doğru tasarlanmış ve uygulanmış yapısal kablolama; verimli, hızlı, güvenli ve kesintisiz çalışma ortamı sağlar. Aynı zamanda Yapısal Kablolama Sistemleri kritik iş uygulamalarının üzerinde çalıştığı Network Sistemi’nin en uzun süre kullanılan parçasıdır. Network Sistemleri’nin kablolama alt yapısı kadar uzun kullanılan başka hiç bir elemanı yoktur.

 

Yapısal Kablolama projeleri için CAT5e, CAT6, fiber optik kablolar ile yatay kablolama, bina omurga, kampüs omurga kablolamaları yapılmaktadır.

 

Müşterilerimizin Yapısal Kablolama konusundaki ihtiyaçlarının tümünü karşılamak amacıyla marka bağımsız teknik çözümler üretmekteyiz.